Výhradné zastúpenie Teco a.s. na Slovensku
Technická podpora +421 905 136 524
Úvod / Funkcie systému / Bezpečie

Bezpečie

Pocit Vášho bezpečia je pre nás veľmi dôležitý. Foxtrot sa postará o Vašu bezpečnosť. Spoločne s množstvom čidiel stráži Foxtrot Váš dom. V prípade narušenia môže Foxtrot zaslať varovnú SMS na Váš telefón, poslať hlásenie na zásahovú jednotku, zapnúť nahrávanie kamier, zvukový i svetelný alarm alebo naopak všetky svetlá vypnúť a sťažiť páchateľovi orientáciu. Do systému je možné pomocou komunikačnej linky pripojiť i štandardnú homologizovanú zabezpečovaciu ústredňu, pokiaľ to požadujete.

Keď nie ste doma, Foxtrot odpojí od siete tie spotrebiče, kde to je vhodné a ochráni Vás tak nielen pred výdajmi za zbytočnú energiu, ale i od poškodenia spotrebičov prepätím. Požiarne čidlá môžu spustiť požiarny alarm a súčasne opäť odpojiť požadované spotrebiče.

A Vás samozrejme varovať napríklad prostredníctvom SMS správy. Čidlá vydýchaného vzduchu (CO2) môžu zase zapnúť ventiláciu či rekuperáciu, takže vo Vašom dome budete mať vždy čerstvý vzduch.

Kamera Vám umožní sledovať napríklad to, či Vaše deti spokojne spia vo svojej izbe, keď ste na návšteve u susedov.Pracujem v IT spoločnosti a požiadavky na bezpečnosť sú pre mňa prioritné. Foxtrot mi umožňuje bezpečný vzdialený prístup a ovládanie môjho domu. Systém inteligentnej elektroinštalácie od spoločnosti Teco a.s. súčasne umožňuje prepojenie so štandardnými elektronickými zabezpečovacími systémami ako napr. DSC, Paradox, Honeywell, atď.
Michal / NitraMáte záujem o bližšie informácie? Napíšte nám a my Vám poradíme.


captcha
* povinný údaj