Výhradné zastúpenie Teco a.s. na Slovensku
Technická podpora +421 905 136 524
Úvod / Funkcie systému / Komfort

Komfort

Automatizáciou funkcií sa Vám uvoľnia ruky i čas pre omnoho príjemnejšie veci než stráženie toho, čo kde svieti, spína, vykuruje či nevykuruje. Ovládače a vypínače vo Vašom dome je možné nastaviť tak, že stlačením jedného tlačidla sa môže vykonať celá séria funkcií. Napríklad stlačením tlačidla pri vchode prepnete Váš dom do režimu „mimo domu“, čo môže znamenať všade zhasnúť, ihneď znížiť útlm teplôt v celom dome i mimo časový program a zapnutie zabezpečovacej signalizácie. Alebo naopak Váš dom jedným stlačením „prebudíte“. Ďalšia možnosť je každým stlačením vypínača zapnúť určitú scénu.

Jedným stlačením tak môžete napríklad spustiť žalúzie, nastaviť svetelnú scénu vhodnú pre sledovanie filmu a pustiť televíziu alebo projektor, ktorému ešte spustíte plátno. Použitím dotykových panelov získate možnosť sledovania a paralelné ovládanie všetkých funkcií v dome z jedného miesta.

Vidíte na ňom, v jakom stave sú všetky spotrebiče v dome, aké sú kde teploty, kto je pred bránkou alebo čo se deje pred kamerou v detskej izbe. A všetko nielen vidíte, ale i ovládate dotykom na obrazovke. Dotykových panelov môžete mať v dome viac. Sú elegantné, nájdete ich vždy na svojom mieste a nastavíte z nich všetko, čo vo svojom dome nastaviť potrebujete.

VÁŠ DOM NA PRVOM PROGRAME
K ovládaniu Vášho domu a sledovaniu čo sa v ňom deje môžete tiež použiť Vašu televíziu.

Prepnete na program, na ktorom máte nastavené zobrazenie ovládacích stránok systému FOXTROT a Vaša obrazovka sa zmení na prehľadné ovládacie a monitorovacie centrum. Páčila by sa Vám možnosť vidieť, čo sa vo Vašom dome deje alebo dokonca odkiaľkoľvek na svete ovládať? FOXTROT Vám to umožní!

Do ovládacích stránok svojho domu môžete nahliadnuť prostredníctvom Vášho iPadu, iPhonu, notebooku alebo aj počítačom v internetovej kaviarni na ceste okolo sveta. Váš dom máte vždy pod kontrolou.Systém Tecomat Foxtrot nám v našom byte zjednodušil ovládanie osvetlenia, žalúzií, kúrenia a chladenia. Komfortné ovládanie celého bytu nám zabezpečujú dotykové displeje a možnosť ovládania mobilnými telefónmi a tabletmi.
Peter / KošiceMáte záujem o bližšie informácie? Napíšte nám a my Vám poradíme.


captcha
* povinný údaj