Výhradné zastúpenie Teco a.s. na Slovensku
Technická podpora +421 905 136 524
Úvod / Funkcie systému / Zábava

Zábava

Spojením FOXTROTu s rôznymi systémami domácich kín, audio video centier a multimediálnymi prehrávačmi ovládnete domácu zábavu i riadenie Vášho domu.

Systém FOXTROT tvorí otvorenou platformou inteligentnú inštaláciu k súčasným i budúcim systémom. Vďaka svojej plnej integrácii technológií ethernetových sietí a internetových technológií je možné na jednej sieti a jednej (alebo viac) televíziách prevádzkovať systém FOXTROT i multimédiá a vzájomne ich prepojiť.
Štandardne je integrovaný systém Control4, iné systémy je možné prepojiť na zákazku.

Hudba a filmy v každej izbe. Užite si svoju hudebnú zbierku v celom dome, kdekoľvek si umiestnite reproduktory. Výber obľúbenej skladby je záležitosťou niekoľkých stlačení tlačidiel. Výber filmu pre dnešný večer sa stane zábavou. Namiesto pracného hľadania DVD či Blu-ray si z televízneho menu jednoducho vyberiete ten pravý film.
Súčasne máte pod kontrolou celý archív Vašich fotografií a tie si môžete prehliadať, kde sa Vám páči. Ak Vás vyruší pri prezeraní fotografií návšteva, jej obraz sa Vám zobrazí na televízii alebo dotykovom panely.Máme dve malé deti. Jednoduché a prehľadné ovládanie všetkých funkcií v dome som pri požiadavkách na systém dávala na prvé miesto. Kombinácia systémov Tecomat Foxtrot a Control4 moje požiadavky splnila nad moje očakávania. Všetko v dome je možné ovládať cez dotykové panely ale aj cez mobilný telefón, či tablet.
Veronika / BratislavaMáte záujem o bližšie informácie? Napíšte nám a my Vám poradíme.


captcha
* povinný údaj