Výhradné zastúpenie Teco a.s. na Slovensku
Technická podpora +421 905 136 524
Úvod / Funkcie systému / Zdravie

Zdravie

FOXTROT môže prostredníctvom čidiel CO2 sledovať stav vzduchu v jednotlivých miestnostiach a ovládať ventiláciu v dome tak, že stále dýchate zdravý a čerstvý vzduch. Naviac v prípade použitia rekuperačnej jednotky dochádza k výmene vzduchu i tepla ekonomicky a šetríte tak nielen svoje zdravie, ale i financie.

Ani krb v obývacej izbe Vás nepripraví o kyslík. Zabudnite na únavu, bolesti hlavy alebo malátnosť, ktoré často prichádzajú tam, kde sa ľudia dlhodobo pohybujú v prostredí s nedostatočne vetraným vzduchom.

Požiarne čidlá zase môžu v prípade požiaru reagovať na vzniknutú situáciu tak, aby pomohli uchrániť Vaše zdravie i majetok.

Odpojí elektrospotrebiče, spustí varovnú sirénu, aby ste nezhoreli vo svojom dome a pošle varovnú SMS správu či hlásenie na pult centrálnej ochrany.
Sviežu myseľ a svieži vzduch Vám zaistí FOXTROT.


Zdravie a pohoda sú pre našu rodinu prvoradé. Foxtrot nám zabezpečuje automatické riadenie kúrenia, chladenia a rekuperačnej jednotky. Snímaním kvality vzduchu a optimálnym riadením nám zlepšuje životné podmienky a ešte aj šetrí energie.
Juraj / Banská Bystrica


Máte záujem o bližšie informácie? Napíšte nám a my Vám poradíme.


captcha
* povinný údaj