Výhradné zastúpenie Teco a.s. na Slovensku
Technická podpora +421 905 136 524
Úvod / O nás

O nás

Naša spoločnosť je výhradným autorizovaným distribútorom Teco a.s. na Slovensku pre inteligentné domy / budovy / inštalácie.

Teco a.s. je popredný český výrobca priemyselných riadiacich systémov kategórie PLC (z anglického slova Programmable Logic Controller), ktoré sú vyvíjané, vyrábané a testované podľa medzinárodných štandardov IEC EN 61131.

Kvalita výrobkov a výrobné postupy spoločnosti Teco a.s. sú od roku 1996 certifikované podľa mezinárodného štandardu EN ISO 9001:1994 a od roku 2002 podľa EN ISO 9001:2000.

Teco a.s. má pre vývoj PLC a dalších automatizačných systémov k dispozícii vlastné výrobné a vývojové kapacity a trvale zaisťuje školenia a výcvik svojich HW a SW technikov a vývojových inžinierov. Spoločnosť garantuje pre svoje výrobky dlhodobú technickú podporu a trvalé servisné služby.

Taktiež Vám ponúkam SCADA/HMI systém Reliance 4 od spoločnosti GEOVAP, spol. s r.o., dizajnovú radu vypínačov a zásuviek Logus90 od spoločnosti EFAPEL – Empresa Fabril de Produtos Eléctricos, S.A a multimediálnu nadstavbu Control4.

Ponúkame Vám:

Tecomat Foxtrot – moderný a dostupný systém inteligentnej elektroinštalácie

Tecomat Foxtrot – je nový malý modulárny riadiaci a regulačný systém od spoločnosti Teco a.s. Vďaka výkonnej procesorovej jednotke s bohatými komunikačnými schopnosťami, premyslenému systému vstupno / výstupných periférií či originálnemu prepojeniu so svetom inteligentných elektroinštalácií môže byť Tecomat Foxtrot právom označovaný za riadiaci systém “novej generácie”. viac

Reliance 4 – profesionálny SCADA/HMI systém

Reliance je moderný SCADA/HMI systém určený pre monitorovanie a ovládanie najrôznejších priemyslových technológií a automatizácií budov. Reliance je vyvíjaná na základe dlhoročných skúseností s budovaním rozsiahlych aplikácií a k jej zdokonaľovaniu priespievajú i neustále podnety zo strany zákazníkov. Výsledkom je bohato škáľovateľný, bezpečný a robustný systém, optimalizovaný i pre veľmi rozsiahle aplikácie. viac

Logus90 – domové vypínače a zásuvky

Ponúkame Vám modernú radu vypínačov, zásuviek a príslušenstva portugalskej spoločnosti Efapel, ktorá svoju úspešnosť zakladá na 30 ročnej tradícii vo výrobe elektroinštalačných prvkov a distribúcii do celého sveta. viac

Control4 – jednoduché a dostupné ovládanie multimédií

Čím viac inteligentná elektronika hrá hlavnú rolu v našich každodenných životoch, jeden by čakal, že všetko bude jednoduchšie. Ale s príliš veľa technológiami a formátmi (Bluray, MP3, MWV, HD, HD, iČokoľvek, čo–príde-najbližšie) – veci sa naopak komplikujú, namiesto toho aby sa zjednodušili. Nebol by život jednoduchší, keby všetko spolupracovalo? viacMáte záujem o bližšie informácie? Napíšte nám a my Vám poradíme.


captcha
* povinný údaj