Funkcie systému

TECOMAT FOXTROT

Tecomat Foxtrot

Osvetlenie

Ovládanie svetiel nebolo nikdy jednoduchšie, teraz môžete ovládať všetky svetlá z jedného miesta. Pri odchode z domu sa môžu všetky svetlá vypnúť. Odteraz budete svietiť komfortne a úsporné.

TECOMAT FOXTROT

Kúrenie/chladenie

Jednoducho si nastavíte týždenný program teplôt. Pri odchode z domu sa dom automaticky prestaví do úsporného režimu. Po ceste domov z práce si môžete jednoducho cez mobilný telefón nastaviť komfortnú teplotu alebo zapnúť saunu.

TECOMAT FOXTROT

Tienenie

Foxtrot sa postará aj o automatické vyťahovanie a zaťahovanie roliet na základe súmraku. Chcete, aby Vás prebúdzali ranné lúče? Povedzte to Foxtrotu a on vytiahne rolety v nastavenom čase.

TECOMAT FOXTROT

Bezpečnosť

Bezpečnosť Vás a celej Vašej rodiny je na prvom mieste. Foxtrot komunikuje so zabezpečovacím systémom a upozorní Vás na možné riziká. Pri poplachu automaticky zapne svetlá v dome a vytiahne rolety.

TECOMAT FOXTROT

Počasie

Zabudovaná meteostanica zisťuje aktuálne počasie, na základe ktorého je možné riadiť závlahy, tienenie alebo vykurovanie. Foxtrot si sťahuje predpoveď počasia z internetu a tak je riadenie ešte efektívnejšie.

TECOMAT FOXTROT

Zavlažovanie

Majte zavlažovanie pod kontrolou. Foxtrot kontroluje množstvo zrážok, pôdnu vlhkosť a rýchlosť vetra a na základe týchto parametrov riadi množstvo vody, ktoré je potrebné pre optimálne zavlažovanie.

TECOMAT FOXTROT

Multimédiá

Foxtrot si poradí aj s ovládaním Vašich multimédií. Po príchode domov Vás môže privítať Vašim obľúbeným interprétom alebo internetovým rádiom. Taktiež môžete prostredníctvom Vašej televízie ovládať osvetlenie či vykurovanie.

TECOMAT FOXTROT

Energie

Foxtrot sleduje spotrebu energií a v danom čase volí ten najefektívnejší zdroj. Systém môže sledovať spotrebu elektrickej energie, plynu, vody, prípadne vyrobené množstvo energie zo solárnych článkov alebo krbu.

TECOMAT FOXTROT

Spotrebiče

Ovládanie spotrebičov okrem úspory energií zvyšuje aj bezpečnosť. Foxtrot vie, že ak odchádzate z domu je potrebné vypnúť žehličku, varnú kanvicu či iné spotrebiče. Vy tak máte po odchode z domu istotu, že spotrebiče sú vypnuté a nespôsobia požiar.

TECOMAT FOXTROT

Ovládanie

Váš dom máte pod kontrolou aj z práce či dovolenky a to prostredníctvom Vášho telefónu, tabletu alebo počítača. Služba TecoRoute Vám umožňuje prístup k domu z ľubovoľného miesta na svete.

TECOMAT FOXTROT

Dom na dotyk

Ovládajte svoj dom z mobilného telefónu, tabletu alebo dotykového panelu na stene. Prívetivé grafické prostredie Vám umožňuje jednoduché ovládanie osvetlenia, roliet, vykurovania, či závlah. Majte Váš dom na dlani.

TECOMAT FOXTROT

Scény

Ak si zvolíte scénu napr. relax, čítania, párty alebo TV – Foxtrot už vie čo má robiť. Jedným stlačením nastaví osvetlenie, rolety alebo požadovanú teplotu. Scény je možné jednoducho meniť na základe aktuálnych potrieb.

Zaujal Vás systém Tecomat Foxtrot?

Radi Vám odpovieme na Vaše otázky, prípadne sa s Vami stretneme.
Návrh a realizáciu inteligentnej elektroinštalácie Tecomat Foxtrot Vám ponúkame prostredníctvom širokej siete certifikovaných integrátorov po celom Slovensku.